WELLA Brilliance - Szampon do włosów farbowanych, grubych, pojemność 1000ml oraz 250 ml

Posted in Szampony

Sklepy fryzjerskie internetowe, sklepy fryzjerskie online, czy tradycyjne sklepy internetowe mają zazwyczaj w swej ofercie produkty przeznaczone do pielęgnacja włosów cienkich. Tym bardziej nie są nowością na rynku kosmetyki do pielęgnacji włosów dla tych, którzy poddają włosy koloryzacji. Co jednak z posiadaczkami i posiadaczami włosów grubych? Wiadomo, że te bywają często niesforne i trudne do ułożenia.

Aby stały się bardziej podatne na dokonywane przez Ciebie zabiegi użyj szampon wella, który przeznaczony jest właśnie dla nich. Zapewni Ci on wygładzenie struktury włosa, dzięki czemu ujarzmienie nawet trudnej do opanowania czupryny, nie będzie stanowiło dłużej problemu.

Podkreśl swe mocne strony i postaw na odpowiednią pielęgnacja włosów farbowanych, grubych. Wella szampon Brilliance z diamentowym pyłem sprawi, że będą prezentować się imponująco, a w dotyku pozostaną miękkie i delikatne.

Z pewnością docenisz komfort wynikający z zakupu rodzinnego opakowania o pojemności 1000 ml. Będziesz mieć pewność że nikt przed Tobą nie wyciśnie z niego ostatniej kropli.

Jeżeli cenisz sobie wygodne, intrygujące kształty, na pewno warto wybrać opakowanie 250 ml, które idealnie pasuje do Twojej dłoni.