WELLA Styling Sculpt Force - Żel nabłyszczający 125ml

Posted in Żele

Umiejętność znalezienia, a zwłaszcza pójścia na kompromis to niełatwa sztuka dyplomacji. To oczywiste, że oczekujemy jej w odniesieniu do pewnych spraw i konkretnych osób. Zazwyczaj perfekcyjnego jej opanowania wymagamy od konduktora, którzy przyłapie na jeździe bez biletu, pani na starganie lub osoby, która decyduje o udzieleniu kredytu na mieszkanie.

Są jednak takie sytuacje, w których nie ma mowy o kompromisach. Gdy chodzi o Twe włosy, z pewnością żadne półśrodki są nieakceptowalne. Dlatego właśnie Wella zajmuje twarde stanowisko w kwestii stylizacji. Profesjonalne kosmetyki do włosów, które daje Ci Wella, a wśród nich kosmetyki do stylizacji włosów stworzone zostały po to by zaspokoić wymagania nawet najsurowszych kreatorów trendów fryzjerskich.

Profesjonalne produkty fryzjerskie Wella Styling Sculpt Force to preparat w postaci żelu, który nada doskonały kształt i silny połysk Twoim włosom. Gdy naniesiesz go na suche włosy, wymodelujesz ją precyzyjnie zanim wyschnie, zapewniając maksymalne utrwalenie. Jeżeli zastosujesz go na włosy wilgotne stworzysz nieprzeciętną, fantazyjną fryzurę i będziesz pod wrażeniem jej nadzwyczajnej trwałości.