WELLA Enrich - Maska nawilżająca do włosów grubych, pojemność 500ml oraz 150 ml

Posted in Maski

Czy Twoje włosy są szorstkie i suche? Trudno Ci je okiełznać, a przy najmniejszej wilgotności powietrza lub mocniejszym wietrze Twoja fryzura zmienia się w pierzaste stworzenie? Myślisz, że wypróbowałaś już wszystko i nic nie działa? Widocznie czas byś zdecydowała się na kosmetyki fryzjerskie profesjonalne. Wella kosmetyki do włosów to kres Twych zmartwień. Uczyń ze swoich grubych włosów największy atut i sięgnij po maski do włosów Wella Enrich.

Tajemnica kremowej maski Wella tkwi w wyjątkowym składniku – wyciągu z jedwabiu, który wypełniając wolne przestrzenie wzdłuż każdego włosa wygładza je nadając im przyjemną w dotyku miękkość.

Kosmetyki do pielęgnacji włosów w postaci masek pomagają odbudować strukturę włosów już w 5 minut. Stosując wraz z odpowiednim szamponem dbasz o prawidłową pielęgnacja włosów zniszczonych.

Gdy spróbujesz Wella Enrich poczujesz, że już nigdy nie zechcesz się z nią rozstać. Nigdy też nie zabraknie jej w Twej łazience gdy wybierzesz większe opakowanie 500 ml. Wolisz dawkować sobie przyjemności? Żaden problem, w sklepy fryzjerskie już czekają na Ciebie opakowania 150 ml.