WELLA Styling Super Set - Lakier ultra mocny, pojemność 500 ml oraz 300ml

Posted in Lakiery

W zależności od tego kim jesteś, czym zajmujesz się na co dzień i jaka jest Twoja osobowość potrzebujesz specjalnie dopasowanych do Twoich potrzeb kosmetyki do włosów. Reklamy zachęcają nas uniwersalnymi produktami w podsuwając niekiedy najtańsze kosmetyki fryzjerskie.

Twoje potrzeby mogą być jednak bardziej wyrafinowane i wtedy takie rozwiązania nie są wystarczające. Jeśli masz większe oczekiwania względem profesjonalne kosmetyki do włosów, powinnaś sięgnąć po ekskluzywne kosmetyki fryzjerskie. Nie musisz już szukać na oślep wśród wielu artykułów oferowanych przez sklepy fryzjerskie online. Teraz Wella Styling Super Set daje Ci ultra mocne utrwalenie. Przeznaczony jest dla ekstremalnych fryzur i do stosowania nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych.

Z Wella masz pełną kontrolę nad swymi włosami. Zapomnij o posklejanych ciężkich włosach. Ultra trwałość osiągniesz spryskując włosy z odległości odpowiadającej długości ramienia. Lakier  Styling Super Set występuje w opakowaniach o pojemności 500 oraz 300 ml.