WELLA Brilliance - Odżywka do włosów farbowanych, cienkich i normalnych, pojemność 1000ml oraz 200 ml

Posted in Odżywki

Wella Brilliance - odżywki do włosów, których specjalna formuła podkreśla kolor i jego głębię. Jeżeli nie jest Ci obca modna koloryzacja włosów, na pewno zależy Ci na zachowaniu dokładnie tego odcienia, który nadał im Twój fryzjer. Z czasem jednak wypłukuje się on i traci blask. Dlatego właśnie tak ważna jest pielęgnacja włosów farbowanych.

Stosowanie najlepsze kosmetyki fryzjerskie, takich jak odżywka Wella jest gwarancją utrzymania długotrwałych efektów koloryzacji oraz doskonałej kondycji włosów.

Niewiele z nas ma przywilej posiadania włosów normalnych. Tym z nas, którzy posiadają włosy cienkie przychodzą jednak z pomocą profesjonalne produkty fryzjerskie, a w szczególności profesjonalne kosmetyki do włosów farbowanych. Nadadzą one objętości optycznie pogrubiając włosy. Fryzura staje się atrakcyjna, a dodatkowo upiększy ją diamentowy pył zawarty w odżywce. Każda kobieta promienieje dzięki lśniącym włosom, zatem nie zastanawiaj się dłużej i sięgnij po odżywki Wella Brilliance występujące w opakowaniach 250 ml oraz 1000 ml.