WELLA Service - Intensywna kuracja stabilizująca po trwałej ondulacji 1000ml

Posted in Inne

Dla tych, którym sama tylko koloryzacja włosów nie wystarczy i nie poprzestają na zabawie wyłącznie kolorem, lecz mają potrzebę poszukiwania idealnego dla siebie kształtu fryzury, wynaleziono zabieg trwałej ondulacji. By jej efekt był, jak sama nazwa wskazuje, trwały musi być on w pewnym stopniu inwazyjny, bardziej niż zwykłe przybory i kosmetyki do stylizacji włosów.

Przeciwdziałaj nadmiernemu obciążeniu włosów po zabiegu tym, jak również po trwałym prostowaniu włosów, tak byś mogła cieszyć się sprężystą i zdrowo wyglądającą fryzurą. Aby to osiągnąć potrzebujesz jedynie Wella Service – intensywnej kuracji stabilizującej. Utlenianie oraz jakiekolwiek resztki alkaliczne nie będą stanowić zagrożenia dla Twej nowej fryzury. Po naniesieniu preparatu na wilgotne włosy, odczekaj 3-5 minut i spłucz obficie.

Kosmetyki Wella Enrich stanowią doskonałe uzupełnienie stosowania kuracji Wella Service. Mają je w ofercie specjalistyczne sklepy z kosmetykami fryzjerskimi oraz sklepy internetowe z kosmetykami fryzjerskimi.