WELLA Enrich - Maska nawilżająca do włosów cienkich i normalnych, pojemność 500 ml oraz 150 ml

Posted in Maski

Ilekroć skorzystasz z sauny, zabiegów na ciało oferowanych w gabinetach kosmetycznych czy z usług wykwalifikowanego masażysty nasz poczucie, że zrobiłaś dla siebie coś dobrego. Zdecydowanie korzystne zarówno dla urody jak i zdrowia Twoich włosów jest również stosowanie obok odżywek profesjonalnych masek do włosów, które wnikają w strukturę włosa i regenerują go od wewnątrz.

Zrób zatem dla siebie coś pożytecznego i miłego za razem i zadbaj o włosy włączając w pielęgnacja włosów maski do włosów Wella Enrich. Zatroszczyć warto się zwłaszcza o delikatne i cienkie włosy, które wymagają specjalnej uwagi. Stosując Wella Enrich masz pewność, że pielęgnacja włosów zniszczonych jest maksymalnie efektywna. Odbudowa włosów cienkich i normalnych nigdy jeszcze nie była tak skuteczna i wysublimowana jednocześnie.

Wszystko to dzięki lekkiej przełomowej formule wzbogaconej o proteiny jedwabiu. Cienkie włosy mocne i jedwabiste? To możliwe z Wella Enrich. W Twej łazience pojawić może się ona w postaci słoika 500 ml lub wygodnego pojemniczka 150 ml.