WELLA Enrich - Szampon nadający objętość do włosów cienkich i normalnych, pojemność 1000 ml oraz 250 ml

Posted in Szampony

Lubisz to uczucie kiedy rozpiera Cię energia? Twoje włosy także! Jeżeli czujesz, że brakuje im blasku i objętości, to znak, że potrzebujesz najlepsze kosmetyki fryzjerskie. Najniższe ceny kosmetyków fryzjerskich znajdziesz w sklepy fryzjerskie internetowe, czy też sklepy fryzjerskie online. W ich ofercie jest już szampon Wella Enrich, który jest jak dawka adrenaliny dla Twych włosów. Nadaje im niewiarygodnej objętości, która trwa. Przygotuj się na naprawdę zdrowo wyglądającą i bujną fryzurę, niezależnie od tego czy Twoje włosy są normalne, czy cienkie.

Tradycyjne szampony do włosów cienkich oferowane do tej pory przez równie tradycyjne sklepy fryzjerskie dawały efekt większej objętości, który jednak był ulotny i utrzymywał się najwyżej kilka godzin. Dzięki zaawansowanej technologii opracowanej przez Wella szampony Enrich mają lekką konsystencję i dzięki wyciągowi z jedwabiu odżywiają dogłębnie włosy, nie obciążając ich.

Wybierz opakowanie 1000 ml aby cieszyć się dłużej kilkukrotnie zwiększoną objętością włosów, lub by było Ci lekko opakowanie 250 ml.