WELLA Service - Intensywna kuracja stabilizująca kolor po koloryzacji 1000ml

Posted in Inne

Koloryzacja włosów to wyjątkowy zabieg, dzięki któremu możemy całkowicie zmienić swój wygląd. Z profesjonalne kosmetyki do włosów wszystko jest możliwe. Od jasnej blondynki do płomiennej rudej lub ciemnej szatynki.

Dla Wella nic nie stoi na przeszkodzie do tego byś mogła podkreślać swą zmienną naturę, zmieniając do woli kolor swych włosów.  Ukazuj różne oblicza i baw się kolorem ile dusza zapragnie z Wella Service – intensywną kuracją, która stabilizuje kolor po zabiegu koloryzacji. Dlaczego Wella Service? Ponieważ zasługujesz na ekskluzywne kosmetyki do włosów, które ze zwielokrotnioną mocą odżywią Twoje włosy zaraz po farbowaniu i przedłużą czas, w jakim na nich pozostanie. Zadbaj  więc o ochronę i stabilizację koloru wypracowanego przez koloryzację premanentną i demi-permanentną i sięgnij po kurację Wella Service natychmiast po zmyciu farby.

Zaraz potem możesz zastosować inne kosmetyki do pielęgnacji włosów, takie jak maski do włosów i odżywki do włosów. Pamiętaj jednocześnie, że najlepsze efekty osiągniesz używając produktu tego w połączeniu z innymi kosmetykami do koloryzacji marki Wella.