WELLA Calm - Maska do wrażliwej skóry głowy 200ml

Posted in Maski

Całkiem powszechnie spotykanym typem cery u kobiet jest cera wrażliwa. To również normalne, że by o nią odpowiednio zadbać stosuje się przeznaczone im kremy pielęgnacyjne. Co jednak robić gdy delikatna jest także skóra głowy?

Nic prostszego. Wystarczy jedno kliknięcie chociażby w internetowe sklepy fryzjerskie, w których znaleźć można specjalny preparat produkcji Welli. Każdy obszerniejszy sklep fryzjerski online powinien mieć w swej ofercie Wella Calm – maski do włosów, które są jak pierwsza pomoc dla wrażliwej skóry głowy ze skłonnościami do reakcji alergicznych. Ta rewolucyjna bezzapachowa maska po pierwsze łagodzi podrażnienia wywołane czynnikami zewnętrznymi oraz redukuje uczucie swędzenia. Po drugie w delikatny sposób wzmacnia włosy. W

Ponieważ pielęgnacja skóry głowy jest nie mniej ważna niż pielęgnacja włosów warto zająć się nią na poważnie. Aby więc wzmocnić efekt stosuj regularnie po umyciu szamponem do wrażliwej skóry głowy. Pamiętaj by maskę delikatnie wmasować opuszkami palców w skórę głowy oraz włosy na całej długości i dokładnie spłukać po upływie ok 5-10 minut.