WELLA Styling Extra Volume - Pianka nadająca objętość (bardzo mocna), pojemność 500 ml oraz 300ml

Posted in Pianki

Czy pomimo wszelkich starań, masz czasem wrażenie, że Twej fryzurze czegoś brakuje? Próbujesz upiąć włosy w misterny kok lub zapleść imponujące warkocze dookoła głowy, lecz wciąż coś jest nie tak. Aby osiągnąć efektowną fryzurę należy podejść do całego przedsięwzięcia kompleksowo. Odpowiedz sobie zatem na pytanie czego oczekujesz od stosowanych przez siebie kosmetyki do włosów. To oczywiste, że w pierwszej kolejności dbasz o ich zdrowie i nawilżenie i dlatego sięgasz po profesjonalne kosmetyki do włosów zniszczonych jeżeli tego wymagają lub profesjonalne kosmetyki do włosów farbowanych gdy poddajesz je koloryzacji. Co jednak dalej?

Gdy zadbasz już o najważniejsze brakuje tylko jednego. Wisienką na torcie o której mowa, to objętość! Płaska fryzura bez życia na pewno nie jest tym co chciałabyś zobaczyć w efekcie pracy nad żadną fryzurą. Każde upięcie będzie bardziej atrakcyjne, gdy będzie sprawiało wrażenie obfitego, co dopiero natomiast mówić o włosach rozpuszczonych.

Potężną dawkę objętości i doskonałe utrwalenie, którego potrzebujesz może dać Ci jedynie Wella Styling Extra Volume. Aby stworzyć wspaniałą fryzurę wetrzyj pianki do włosów na całej ich długości i susz pochylając głowę w dół.