WELLA Brilliance - Odżywka do włosów farbowanych, grubych, pojemność 1000ml oraz 200 ml

Posted in Odżywki

Marki oferujące najniższe ceny kosmetyków do włosów składają często obietnice bez pokrycia. Kiedy jednak chodzi o włosy, poszukujesz skutecznych rozwiań. Zapewniają je jedynie ekskluzywne kosmetyki fryzjerskie, do których należą profesjonalne produkty do włosów Wella.

Wella to marka, która do pielęgnacja włosów podchodzi naprawdę poważnie. W laboratoriach Welli eksperci opracowali specjalną formułę odżywki do włosów, która natychmiast naprawia strukturę włosa i zapewnia bezkompromisowe rozwiązanie w zakresie regeneracji włosów. Ta odżywką jest  Wella Brilliance stworzona z myślą o włosach grubych, farbowanych. Intensywnie nawilża włosy, dzięki czemu stają się delikatne i błyszczące. Połysk Twych w włosów wzmocni diamentowy pył – drogocenny składnik odżywki Wella.

Wybierz pojemność, która Ci odpowiada! Jeśli chcesz mieć pewność, że nie prędko zabraknie Ci tego rewelacyjnego kosmetyku wybierz większe opakowanie 1000 ml. Jeśli natomiast regularnie dokonujesz zakupów, w zupełności zadowoli Cię opakowanie 200 ml.