WELLA Blondor Multi Blond Powder - Rozjaśniacz w proszku 800g

Posted in Inne

Profesjonalny asortyment fryzjerski nie kończy się już na nożyczkach fryzjerskich, rękawiczki foliowe i kosmetyki do włosów. W dzisiejszych czasach istniejące sklepy fryzjerskie, a wśród nich również sklepy fryzjerskie internetowe, otwierają przed nami szerokie spektrum profesjonalne produkty fryzjerskie.

Dzięki temu możesz wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie pielęgnować i stylizować włosy w domu.

Linia Blondor stworzona została z myślą o tym, by pomóc Ci we wszystkich tych zabiegać. Pozwól więc Welli zostać twoim osobistym asystentem. Jeżeli masz włosy blond rozwiązaniem dla Ciebie jest Blondor Multi Blond Powder. To jak magiczna różdżka, przy pomocy której osiągniesz wielotonowy odcień blondu dokładnie taki jak sobie wymarzysz i zaplanujesz spośród tysiąca innych. 

Masz pewność, ż Twoje włosy zostaną bezpiecznie i zdecydowanie rozjaśnione (nawet do 7 poziomów) dzięi systemowy potrójnego rozjaśniania.

Ten niezawodny rozjaśniacz w proszku o kremowej konsystencji zawiera molekuły, które neutralizują żółty kolor, które są Twoją gwarancją bogatego niezależnie od stosowanej techniki rozjaśniania.