WELLA Styling Flowing Form - Balsam wygładzający 100ml

Posted in Balsamy

Natura wyposażyła nas w najróżnorodniejszego typu włosy. Jedni posiadają burzę kręconych pukli, inni włosy układające się w nieokiełznane fale, jeszcze inni natomiast cechują się włosami prostymi jak linijka. Każdy z nich wymaga odmiennej pielęgnacji, która podkreśli ich piękno i naturalne predyspozycje. Osobom, których włosy samoczynnie prostują się mimo starań stworzenia dzikiego afro, trudniej jest utrwalić skręcone kosmyki, tym z lokami natomiast większą trudność sprawia z reguły wyprostowanie i wygładzenie gęstej czupryny. 

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie stworzone przez Wella wychodzą naprzeciw wszelkim tym problemom. Szczególnie warte uwagi są innowacyjne produkty fryzjerskie, które wszystkim spragnionym skutecznych rozwiązań pozwalają na wygładzenie włosów i utrzymanie gładkiego efektu przez wiele godzin. Nawet wysoka wilgotność powietrza, czy lekka mżawka nie stanowią już przeszkody.

Wmasuj we włosy Wella Styling Flowing Form – balsam o silnych właściwościach wygładzających i zapomnij o napuszonych i poskręcanych końcówkach.