WELLA Styling Flexible Finish - Spray do wykończenia fryzury 250ml

Posted in Spraye

Mówi się, że od przybytku głowa nie boli. W myśl tej zasady oraz zachęcone niejednokrotnie atrakcyjnymi reklamami, kolorowymi opakowaniami, a przede wszystkim obietnicami jakie składają gromadzimy w swych łazienkach pokaźne ilości kosmetyków wszelakiej maści. Kremy na dzień i na noc, balsamy przeznaczone dla różnych partii ciała, kremy do rąk i stóp. Wymieniać możny by bez liku.

Artykuły fryzjerskie stanowią niemałą część tych zasobów. Poczynając od szamponów, poprzez odżywki do włosów aż do kosmetyki do stylizacji włosów. Rodzajów tych ostatnich występuje prawdziwy ogrom. Z różnych powodów nie mamy jednak za każdym razem ochoty wszystkich ich stosować, a tym bardziej jednocześnie. Jeśli więc boisz się nadmiernego obciążenia włosów zbyt dużą ilością preparaty fryzjerskie lub po prostu nie masz wystarczająco czasu by się nimi posłużyć przy układaniu fryzury, z pewnością pokochasz od pierwszego użycia Wella Styling Flexible Finish.

To fenomenalny produkt w formie sprayu do włosów, który służy błyskawicznemu wykończeniu fryzury. Stanowi idealne połączenie kosmetyku do modelowania fryzury i jej utrwalania. Wystarczy, że naniesiesz odpowiednią dawkę sprayu na wybrane kosmyki i trakcie jego schnięcia palcami nadasz im pożądany kształt. Kiedy wyschnie całkowicie, kosmyki zostaną utrwalone na wiele godzin.