WELLA Enrich - Maska termiczna 150ml

Posted in Maski

Wiadomym jest, że ciepło ma dobroczynne działanie. Ciepło robi się na sercu, ciepłe są życzenia i woda w morzu na udanych wakacjach. Dobrze jest je wykorzystać również w służbie piękna naszego ciała. Nie bez powodu służą nam więc kąpiele w wodach termalnych lub pobyt w saunie. Podobnie jak pory skóry pod wpływem ciepła otwierają się czyniąc ją podatną na działanie kosmetyków, także łuski włosów za jego sprawą rozchylają się.

Fakt ten postanowiła wykorzystać Wella opracowując specjalną maska  do włosów termiczną, która działa wielotorowo. Z jednej strony wmasowana w wilgotne włosy w ciągu 30 sekund rozgrzewa je, z drugiej natomiast uwalnia aktywne składniki, które wnikają w głąb włosa odbudowując go i pozostawiając w doskonałej kondycji na długo.

Nareszcie masz szansę doświadczyć tak zaawansowanej pielęgnacja włosów suchych. Niepowtarzalny połysk Twych włosów dadzą Ci ekskluzywne kosmetyki fryzjerskie do których należy termiczna maska do włosów Enrich.

Termiczna maska Wella naprawdę działa, a zawdzięcza to obecności olejku morelowego, który wzmacnia włosy i nadaje im delikatność, a ponadto  wyjątkowo apetycznie pachnie.