WELLA Enich - Odżywka nawilżająca do włosów cienkich i normalnych, pojemność 1000ml oraz 200 ml

Posted in Odżywki

Każdy kto posiada cienkie włosy dobrze wie, że potrzebują one szczególnej troski. Pielęgnacja włosów cienkich, jak również normalnych oparta być musi  o najlepsze kosmetyki fryzjerskie o lekkiej formule i konsystencji. Niezwykle ważne jest by nie obciążały one włosów, gdyż w przeciwnym wypadku mogą one szybko stracić świeży wygląd i puszystość, podobnie jak fryzura, której w dodatku ciężko nadać będzie objętość.

Eksperci Wella doskonale wtajemniczeni są w sekrety włosów – ich rodzajów oraz pielęgnacji. Wiedza ta zaowocowała stworzeniem unikalnej odżywki do włosów, która wzmacnia i nawilża włosy normalne oraz cienkie. Odżywka do włosów suchych Wella Enrich z wyciągiem z jedwabiu szczególnie polecana jest do włosów, które wymagają głębokiego nawilżenia. Już po kilku użyciach poczujesz wyraźną poprawę kondycji włosów bez ich obciążania.

Wella odżywka Enrich czeka na Ciebie w sklep internetowy z kosmetykami fryzjerskimi, jak również w sklep fryzjerski oraz salonach w pojemnościach 1000 ml oraz 200 ml.