WELLA Styling Velvet Amplifire - Aksamitne serum do stylizacji 50ml

Posted in Inne

Daje Ci największą satysfakcję w odniesieniu do własnej osoby? Czy jest to poczucie bycia spełnioną? Zadowolenie z dobrze spędzonego dnia? Rozwijanie zainteresowań? Realizowanie się na polu zawodowym?

A może po prostu źródłem satysfakcji, które bije dla Ciebie każdego dnia jest Twój nienaganny wygląd? Jak dobrze jest spojrzeć w swe uśmiechnięte odbicie w lutrze i móc z zadowoleniem stwierdzić, że nie wprost nie może być lepiej!  Taki komfort dać Ci mogą jedynie ekskluzywne kosmetyki fryzjerskie stworzone przez Wella. Aby nie tylko miło było patrzeć na Twe włosy, lecz także by pozostały miękkie w dotyku, oddaje w Twoje ręce profesjonalne kosmetyki fryzjerskie Styling Velvet Amplifire.

Są to kosmetyki do stylizacji włosów, których zadaniem jest pomóc Ci w ujarzmieniu fryzury. Ponieważ odtąd do swej dyspozycji masz aksamitne serum, włosy staną się wyjątkowo gładkie i lśniące, niczym.. aksamit. Rozprowadź je na wilgotnych włosach i wysusz je suszarką by nadać im kształt i subtelnie utrwalić.