WELLA Styling Texture Touch - Elastyczna glinka 75ml

Posted in Inne

Kobieta zmienną jest. Ten pusty frazes jest mimo wszystko nośnikiem potężnej prawdy. Większość z nas zdolnych jest do przeżycia w ciągu zaledwie kilku chwil skrajnych emocji, od smutku do euforii. Nawet jeśli nie zdarza się to zbyt często, to faktem jest, że mamy różne oblicza, które bardziej lub mniej subtelnie różnią się od siebie w zależności od  naszego nastroju.

Wella pragnie towarzyszyć Ci przy każdej metamorfozie. Dlatego oddaje do Twej dyspozycji innowacyjne kosmetyki do stylizacji włosów Wella Styling Texture Touch. Nie ważne jak bardzo zmienna jest Twa natura, ekskluzywne kosmetyki fryzjerskie w postaci glinki jako jedyne nadążają za tempem zmian.

Rewolucyjna glinka pozwoli Ci dosłownie bawić się fryzurą w zależności od Twych emocji, a także tego co przyniesie dzień. Jeśli więc jesteś dynamiczna, tego samego oczekujesz od kosmetyki fryzjerskie. Glinka Wella jest elastyczna i taka tez będzie Twoja fryzura gdy wymodelujesz włosy rozgrzewając glinkę wcześniej w dłoniach do momentu gdy zmięknie. Dzięki niej będziesz mogła zmienić nadany włosom kształt w dowolnym momencie.