WELLA Color Touch 1,9% - delikatna emulsja, 4 % - emulsja oraz 4% intensywna emulsja

Posted in Inne

Na co dzień mamy do podjęcia mnóstwo ważnych decyzji, zatem nic dziwnego, że gdy chodzi o włosy nie ma już miejsca na dylematy i wątpliwości. Mimo to, część kobiet odczuwa pewne obawy zwłaszcza przed pierwszym farbowaniem włosów. Zapominają one niekiedy, że profesjonalna koloryzacja włosów jest całkowicie bezpieczna. Ponadto, odkąd powstały sklepy fryzjerskie online, nie wiąże się wyłącznie z kosztownymi usługami fryzjerów i stylistów.

W sklepach fryzjerskich czekają kosmetyki do włosów, które raz na zawsze rozwieją obawy wszystkich nieprzekonanych do koloryzacja włosów, a mianowicie Wella Coor Touch. Wella Color Touch to system zapewniający bezpieczną, wyważoną i równomierną koloryzację włosów. Doskonały do stosowania na naturalny kolor włosów w celu pokreślenia odcienia lub delikatnego przyciemnienia. W jego skład wchodzi emulsja utleniająca o stężeniach odpowiednio 1,9 oraz 4 % oraz stosowany w połączeniu z emulsją krem tonujący Color Touch.

Dzięki Color Touch od Wella wydobędziesz ze swych włosów to, co najpiękniejsze. Produkt bez amoniaku występujący w opakowaniu o pojemności 1000 ml.