WELLA Pure - Szampon głęboko oczyszczający 250ml

Posted in Szampony

Sposób, w jaki my kobiety troszczymy się o kondycję i wygląd cery bazuje tak naprawdę na zabiegach bardzo podobny do wszelkich tych dokonywanych na naszych włosach. Któż zaprzeczy, że pięknie prezentujący się oraz trwały makijaż wykonać można jedynie na skórze przede wszystkim zadbanej, to jest dokładnie oczyszczonej, nawilżonej i wygładzonej. Analogicznie z całą pewnością stwierdzić można, że tylko włosy odpowiednio przygotowane będą w pełni olśniewać pięknem.

Pielęgnacja włosów to specjalność marki Wella. Dostępny w sklep z kosmetykami fryzjerskimi szampon Wella Pure rozprawi się z zanieczyszczeniami pochodzącymi z powietrza oraz dokładnie usunie resztki produktów do stylizacji, takich jak żele, pianki i lakiery do włosów oraz nabłyszczacze. Twoje włosy pozostawi czyste, lekkie i przygotowane do dalszych zabiegów nawilżających niczym skóra po kąpieli w saunie.

Szampony Wella Pure czekają na Ciebie w opakowaniach o pojemności 250 ml w fantazyjnych kolorach nawiązujących do ich głównego składnika – kwiatu lotosu.