WELLA Enrich - Balsam nawilżający 150ml

Posted in Balsamy

W zabieganym świcie potrzebujemy coraz częściej prędkich, skutecznych rozwiązań. Z pewnością nie lubisz czekać na zielone światło, windę, pociąg czy wakacje. Wella doskonale zdaje sobie sprawę, że cenna jest każda minuta dlatego stworzyła profesjonalne produkty do włosów, które działają instant. Koniec z oczekiwaniem na wchłonięcie i zadziałanie kosmetyku, a następnie z jego spłukiwaniem. Wella oddaje w Twoje ręce najwyższej jakości preparaty fryzjerskie, które pozwalają Ci ominąć wszystkie te czynności, na które nie masz  czasu, w szczególności w zabiegany poranek, przed wyjściem do pracy.

Prezentujemy Wella Enrich – balsam, który intensywnie nawilża włosy nadając im zdrowy wygląd i przywracając naturalny blask. Aksamitny balsam z wyciągiem z jewabiu zachwyci Cię, podobnie jak wyjątkowa forma aplikacji. Balsam Enrich w srayu pomaga Ci zaoszczędzić jeszcze więcej czasu oraz, co niezwykle istotne, zapewnia precyzyjną aplikację. Po prostu spryskaj nim włosy z niewielkiej odległości od połowy ich długości aż po końce i wmasuj delikatnie.

Taką innowacyjność cechuje wyłącznie profesjonalne artykuły fryzjerskie. Teraz możesz sobie na nie pozwolić dzięki najniższe ceny kosmetyków do włosów, jakimi są balsamy Wella Enrich. Znajdziesz je w pojemności 150 ml w atrakcyjnej cenie.