WELLA Styling Thermal Image - Spray chroniący przed wysoką temperaturą 150ml

Posted in Spraye

Diametralne zmiany temperatury są męczące i wymagające nie tylko dla naszego organizmu, lecz także włosów. Zimą wiele osób skarży się na to, że ich włosy są suche i elektryzują się. Niestety bardziej jeszcze niekorzystnym dla kondycji włosów czynnikiem jest ekstremalnie wysoka temperatura i nie chodzi tu tylko o tę spowodowaną upalną aurą.

Pozwól Welli ochronić Twe włosy przed niszczącym wpływem działania wysokich temperatur, którymi działasz na nie używając prostownicy, lokówki, czy suszarki. Wella Styling Thermal Image to parasol chroniący ich strukturę, podczas gdy poddajesz je zabiegom takim jak prostowanie, pokręcanie i suszenie włosów.

Spray ten to profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, które zamykają i uszczelnia]ą łuski włosów, tak by były odporne na destrukcyjny wpływ ekstremalnych temperatur. Zdecyduj się na najlepsze kosmetyki fryzjerskie, które jako kosmetyki do stylizacji włosów pozwolą Ci ułożyć fryzurę zgodnie z życzeniem, oraz jako profesjonalne kosmetyki fryzjerskie zachowają witalność i blask włosów.