Wella Styling Rugged Fix – Pasta matowa 75 ml

Posted in Pasty

Z czym kojarzy Ci się słowo pasta? Być może z apetycznym pesto z pachnącej bazylii, może w włoskim makaronem. Pastą myjemy zęby lub pastujemy buty.

Teraz pasta występuje jednak w nowym wcieleniu jako profesjonalne kosmetyki fryzjerskie. Rewolucyjna formuła preparatu zapewnia wygładzenie szorstkich, zniszczonych włosów, a nawet rozdwojonych końcówek. Koniec walki z niezdyscyplinowanymi końcami i wymykającymi się kosmykami. Powiedz stop napuszonym fryzurom i powitaj nową jakość kosmetyki do stylizacji włosów

Z pomocą Wella Styling Rugged Fix stworzysz idealnie gładkie upięcie oraz nadasz wspaniały kształt nawet bardzo długim rozpuszczonym włosom.  Pasta matująca z powodzeniem zastąpi prostownicę do włosów, którą możesz schować głęboko do szafki.

Wygodne opakowanie w postaci niewielkiego słoiczka sprawdzi się w podróży i bez problemu zmieści się w Twej kosmetyczce ze względu na swój niewielki rozmiar. Ekskluzywne kosmetyki fryzjerskie od Wella są niezwykle wydajne więc następny zakup możesz zaplanować na wiele dni później niż w przypadku tanie kosmetyki do włosów.